Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1668
Wydrukuj tę stronę

Fotorelacja z wystawy zdjęć Jana Pozowskiego

Autor  | 22-wrzesień-2015 | Odsłony 1409 Ostatnio zmieniany wtorek, 22 wrzesień 2015 10:01
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Trzeciego września, w Sosnowcu, w klubie jazzowym Muza, można było zobaczyć wystawę zdjęć Jana Pozowskiego. Autor zaprezentował wybrane zdjęćia z dwuetapowej wyprawy wzdłuż północnego wybrzeża Hiszpanii: z San Sebastian do Santiago de Compostela, słynnym szlakiem Camino del Northe (Północna trasa Drogi Św. Jakuba), a następnie kontynuowanej Nadmorskim Szlakiem Hanzeatyckim, będącym częścią Międzynarodowego Szlaku Rowerowego R- 10 na odcinku Fromborku - Rugia.

Poniżej znajduje się fotorelacja z wernisażu.

Dodatkowe informacje

  • Info o wyprawie

Galeria

Cezar

Hej! Jestem założycielem i współtwórcą serwisu, który właśnie przeglądasz. Być może nie wszystko na tej stronie działa tak jak byś tego oczekiwał, ale wynika to z prostego faktu, że serwis jest w permanentnej fazie rozbudowy. Ciągle coś jest udoskonalne i przebudowywane, tak by było bardziej funkcjonalne i przydatne.

Jeśli chciałbyś lub chciałabyś pomóc nam w tworzeniu tej strony, to zapraszam serdecznie - przyda się nam wsparcie. Możesz skorzystać też formularza kontaktu i podesłać nam swoje uwagi o serwisie CYKLOiD. Każda opinia jest dla mnie cenna.

„Lepiej nie zaczynać, niż zacząwszy nie dokończyć”
Konfucjusz

Strona: cykloid.pl

Najnowsze od Cezar

Artykuły powiązane