Publikuj swoje materiały na stronie

Publikuj materiały - relacje z wypraw, dzienniki podróżniczeNa cykloid.pl możesz publikować dowolne materiały związane z Twoimi podróżami rowerowymi. Możesz dodawać zdjęcia i filmy, pisać relacje z wyprawy oraz dzienniki wyprawowe, nanieść trasę wypraw na mapę, opisać ciekawe miejsca. Możesz też publikować wieści z trasy, by inni mogli śledzić na bieżąco twoją wyprawę. Wszystkie opublikowane przez innych użytkowników materiały możesz komentować i oceniać.

Może to właśnie Twoja wyprawa zainspiruje innych do ruszenia w świat w poszukiwaniu własnej przygody?

Dołącz do społeczności podróżników

Dołącz do społeczności podróżników rowerowych i zaprezentuj innym, dokąd udało Ci się dojechać na rowerze. Portal podróżników rowerowych jest serwisem o charakterze społecznościowym, czyli wszystkie treści, które możesz w nim znaleźć są publikowane przez użytkowników – takich jak Ty. Będąc zarejestrowanym użytkownikiem będziesz miał możliwość dodawać swoje wyprawy, filmy wideo, tworzyć fotogalerie zdjęć, pisać i publikować artykuły oraz teksty relacji, prowadzić blog podróżniczy, komentować artykuły i prowadzić dyskusje na forum.

Społeczność Podróżników Rowerowych - cykloid.plJeśli nie masz jeszcze konta w serwisie, zarejestruj się.

Znajdź chętnych na wyjazd

Szukam chętnych na wyprawę, podróż, wycieczkę za miasto.Nie masz ochoty na samotne wyprawy? A może po prostu lubisz podróżować w towarzystwie innych cyklistów?
Swoje ogłoszenie możesz zamieścić na dwa sposoby:

  • możesz utworzyć profil swojej wyprawy z opcją 'szukam chętnych na wyjazd' – wtedy Twój profil zostanie specjalnie oznaczony na listach wypraw i wyświetli się również na stronie głównej
  • możesz też założyć wątek na forum w odpowiednim dziale, alink do niego umieścić w profilu wyprawy lub na innych serwisach.

Najlepiej wykorzystaj obie możliwości.

Jeśli to nie wypali, to zawsze możesz spróbować reklamy wielkoformatowej, takiej jak ta na obrazku.

Twoje miejsce na blog

Jeśli szukasz miejsca dla swojego rowerowego blogu, to możesz go z powodzeniem prowadzić na cykloid.pl.

Nie ograniczamy wielkości prezentowanych treści i nie ingerujemy w tematykę artykułów prezentowanych na blogu, jżeli jest zgodna z postawnowieniami regulaminu.

Funkcjonalność jest nowa, więc jeśli potrzebujesz jakiejś dodatkowe mechanizmy, to prosimy skontaktuj się z nami, postaramy się uzupełnić system. Jeśli blogosfera w ramach portalu cykloid będzie się rozwijać, to blogi wyposażymy w kolejne funkcjonalności.

Blogi dostępne są dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników bezpłatnie.

Wyprawy rowerowe

Wyprawy rowerowe - Europa, Azja, Ameryka, Afryka, AustraliaWyprawy rowerowe to jedna z najdoskonalszych form podróżowania i poznawania świata, pozwalająca dotrzeć dokładnie tam gdzie tylko nam się zamarzy. Nigdy nie jedzie się zbyt szybko, by nie można było się zatrzymać i podziwiać otaczające nas krajobrazy lub by zamienić słowo z innymi człowiekiem. Nieprzewidywalność w podróży jest czymś normalnym. Pozwala żyć w sposób zgodny z naturą - tu i teraz. Nie pozostawia czasu na zastanawianie się co będzie za zakrętem, liczy się tylko to co dzieje się w tej chwili. Znajdziesz tu bazę wypraw rowerowych odbytych w różne zakątki świata. Każda wyprawa posiada swój ...

Ciekawe wydarzenia

Jeśli organizujesz jakieś ciekawe wydarzenie lub masz informację, która może zainteresować użytkowników tej strony, opublikuj ją śmiało w dziale News w kategorii Wydarzenia.

Pamiętaj, że zgodnie z regulaminem nie powinieneś publikować na naszych stronach informacji o charakterze komercyjnym, dotyczy to również wydarzeń. Jednak nie znaczy to, że publikacja taka jest absolutnie niemożliwa – wystarczy, że wcześniej skontaktujesz się z administratorami serwisu w celu ustalenia warunków jej publikacji.

Wszystkie wydarzenia posiadające określony termin realizacji wyświetlane są na stronie głównej serwisu, a informacja o nich dołączana jest do biuletynu mailowego.

Subskrypcja wiadomości

W serwisie udostępniliśmy szereg możliwości subskrybowania najnowszych publikacji. Dzięki subskrypcjom możesz być na bieżąco z tym co dzieje się w serwisie.

Do dyspozycji masz:

  • biuletyn informacyjnych wysyłany na skrzynkę mailową – nie rozsyłamy komercyjnych mailingów, więc nie ma obaw o niechcianą reklamę;
  • kanały RSS – z podziałem na różne kategorie (możesz subskrybować np. nowości na stronie, ostatnie artykuły z konkretnej kategorii lub wpisy na forum)
  • subskrypcję komentarzy do artykułów
  • nasze kanały na stronach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Google+

Logowanie | Rejestracja

FOTO i VIDEO relacje

29
marca2017

Tygodniowa wyprawa rowerowa z...

Autor: TripsWithKids |
Kategoria: Videorelacje
Tygodniowa wyprawa rowerowa z dziećmi na Bornholm
28
lutego2016

Rowerem w błocie

Autor: mariolawpodrozy |
Kategoria: Videorelacje
Rowerem w błocie
18
lutego2016

Objazd rowerem północnej częśc...

Autor: mariolawpodrozy |
Kategoria: Videorelacje
Objazd rowerem północnej części wyspy Phu Quoc
05
lutego2016

VLOG ROWEROWY: Nareszcie w mea...

Autor: mariolawpodrozy |
Kategoria: Videorelacje
VLOG ROWEROWY: Nareszcie w meandrach Mekongu
25
stycznia2016

VLOG ROWEROWY: Cały dzień w si...

Autor: mariolawpodrozy |
Kategoria: Videorelacje
VLOG ROWEROWY: Cały dzień w siodle na wyspie Phu Quoc
23
stycznia2016

VLOG ROWEROWY: W Parku Khao Na...

Autor: mariolawpodrozy |
Kategoria: Videorelacje
VLOG ROWEROWY: W Parku Khao Nang Panthura w Tajlandii
21
stycznia2016

VLOG ROWEROWY - każdego dnia j...

Autor: mariolawpodrozy |
Kategoria: Videorelacje
VLOG ROWEROWY - każdego dnia jedziemy, filmujemy i publikujemy:)
19
stycznia2016

Recenzja sakw rowerowych Cross...

Autor: mariolawpodrozy |
Kategoria: Videorelacje
Recenzja sakw rowerowych Crosso dry big
19
stycznia2016

VLOG PODRÓŻNICZY: Nasze videod...

Autor: mariolawpodrozy |
Kategoria: Videorelacje
VLOG PODRÓŻNICZY: Nasze videodzienniki z podróży czyli na rowerze w Wietnamie day by day

 

 

CYKLOID PRO

Projektowanie serwisów internetowych

logo CykloidPRO 270