Wydrukuj tę stronę

Żółta Koza

Autor  | 09-sierpień-2009 | Odsłony 2482
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

zolta koza-250Żółta Koza to barwna relacja z wyprawy przez Bałkany. Wartka narracja prowadzi nas przez wszystkie etapy tej bardzo interesującej podróży, przybliżając nam radosny klimat południowo-wschodniej części Europy. Opowieść uzupełnia bogata kolekcja zdjęć z wyprawy wzbogacona bardzo trafnymi komentarzami.

W imieniu autora Michała Siemiończyka, zapraszam do lektury, ostrzegając jednocześnie, że bardzo trudno się od niej oderwać. :).

"Kultura południowosłowiańska w wydaniu komercyjnym, dostarczana przez importowaną twórczość Bregovića i Kusturicy, pociągała mnie od wczesnolicealnych czasów. Radosna i swawolna, jednocześnie w konkretny sposób patriotyczna i prawa. Muzycznie inwazyjna, niczym Serbskie komanda na ziemiach obecnej Bośni i Hercegowiny w 1992 roku. Jednak śmiech i szczera afirmacja filmami Kusturicy na nockach filmowych to za mało - czułem, że z racji braterstwa krwi powinienem poznać tę krainę lepiej, z poziomu historii i geografii. Tę Krainę, Bałkany."... czytaj więcej.

Cezar

Hej! Jestem założycielem i współtwórcą serwisu, który właśnie przeglądasz. Być może nie wszystko na tej stronie działa tak jak byś tego oczekiwał, ale wynika to z prostego faktu, że serwis jest w permanentnej fazie rozbudowy. Ciągle coś jest udoskonalne i przebudowywane, tak by było bardziej funkcjonalne i przydatne.

Jeśli chciałbyś lub chciałabyś pomóc nam w tworzeniu tej strony, to zapraszam serdecznie - przyda się nam wsparcie. Możesz skorzystać też formularza kontaktu i podesłać nam swoje uwagi o serwisie CYKLOiD. Każda opinia jest dla mnie cenna.

„Lepiej nie zaczynać, niż zacząwszy nie dokończyć”
Konfucjusz

Strona: cykloid.pl

Najnowsze od Cezar

Artykuły powiązane